Інклюзія починається з кожного з нас...

Дата: 02.04.2019 15:13

29.03.2019 року Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області проведено заняття для дітей, що відвідують ІРЦ.

Метою даного корекційно-розвиткового заняття було сформувати соціальні і громадські компетентності. Усі форми поведінки які потрібні для ефективної та конструктивної участі у громадському житті. Загально культурну грамотність, глибинне розуміння власної ідентифікації, а також розвивати емпатійні здібності засобами ігрового спілкування. Вчити використовувати  набуті знання, уміння і навички у повсякденному житті.Розвивати творчі здібності уяву, мислення, пам’ять, дрібну моторику рук, допитливість.Виховувати охайність в роботі, вміння довести почату справу до кінця, любов до рідного краю, щирості, толерантності, дружити один з одним.

Месседжем що проходив наскрізною лінією став вислів: «Інклюзія починається  з кожного з нас, з того як ми ставимось до потреб інших. Адже всі ми різні, маємо різні потреби проте живемо в одному суспільстві.»

Приємне відчуття бачити щастя і радість в очах кожної дитини.