Святий Антоній Україну благослови

Дата: 13.06.2019 17:04

Сьогодні, для прихожан римо-католицької церкви важливий день. Вже традиційно 13 червня в костелі святого Станіслава Єпископа і Мученика святкують День святого Антонія Падуанського.

Святий Антоній є неформальним покровителем міста, його чудотворний образ, що зберігається у костелі Святого Станіслава, надзвичайно шанують усі римо-католики України , і не тільки.

В цей день до чудотворного образу приходять тисячі прихожан з різних куточків України та з закордону, щоб попросити допомоги у Св.Антонія, моляться за мир ,про навернення родин. На службу прибувають священики з різних конфесій, щоб прийняти участь в службі.

Цього року у вшануванні святого Антонія взяли участь багато людей. Богослужіння розпочалось о 12.00 і завершилось традиційною урочистою хресною ходою. В цей день також проходить ярмарок, на якому можна придбати ікони, цукерки – півники на патичку, традиційні іграшки – свистуни та багато ін.