Навчання для активістів, які мають намір створити ОСББ

Дата: 19.06.2019 10:31

Якщо Ви зацікавлені у покращені фізичного стану свого будинку, умов життя в ньому та маєте намір створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), тоді запрошуємо Вас взяти участь в тренінгу «ОСББ в Україні: правовий статус, порядок створення і діяльності».

Тренінг відбудеться о 10.00, 01 липня (понеділок) 2019 року за адресою: м. Городок, вул. Грушевського, буд. 53, приміщення Городоцької міської ради (зал засідань).

Тренінг проводиться за підтримки відділу економічного розвитку та інвестицій Городоцької міської ради.

Контактна особа у міській раді – Гречаник Дмитро Васильович, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Городоцької міської ради, тел. 098-224-73-99.

Контактна особа у Хмельницькій області – Вячеслав Третяк, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку, тел. 066-712-01-98, 067-3830149, vyacheslav.tretyak@undp.org

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

09:45 – 10:00 Реєстрація.

10:00-10:40

Відносини власності в багатоквартирному будинку.

Вячеслав Третяк – регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області.

10:40-11:40

Поняття управління багатоквартирним будинком та його форм. Правовий статус і порядок створення ОСББ.

11:40-12:00

Питання-відповіді.