День знань

Дата: 02.09.2019 17:20

Перше вересня — старт нового навчального року. Сьогодні у школах Городоцької громади відбулися урочисті лінійки з нагоди  Дня знань. Після літніх канікул діти знову повернулися за шкільні парти, щоб поринути у світ нових незвіданих вершин.

Цього року 1 вересня є особливим, оскільки вже другий рік поспіль усі першокласники будуть навчатися за новим Державним стандартом. Оновлений зміст освіти, нові методики навчання та сучасне освітнє середовище – такі основні складові нової української школи.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників,  які сьогодні вперше у своєму житті сіли за парти. Для них - це новий етап,  початок шляху, тривалістю в дванадцять років. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним.

Це  радісна та незабутня подія і для батьків, адже для кожного з них діти – гордість і надія, тож на святкові лінійки прийшли цілими родинами.

На завершення свята під звуки шкільного дзвоника, найменші школярі в супроводі  старших товаришів попрямували на перший в своєму житті урок.