Рятівники приймали вітання з професійним святом

Дата: 17.09.2019 17:07

Сьогодні, в міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди професійного свята - Дня рятувальника.

Рятувальники Городоччини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі громади неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків стихій чи аварій.

У цей день на захід до рятівників привітати з професійним святом та висловити щиру вдячність за самовіддану працю, виявлену відвагу і героїзм прибули міський голова Василь Підлісний, начальник Городоцького районного сектору ГУ ДНС України в Хмельницькій області Олексій Стремінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська та представник Городоцької районної організації політичної партії "За конкретні справи" Василь Накутній.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань та у зв’язку з відзначенням Дня рятувальника, працівники 39 ДПРЧ та 38 ДПРП були нагороджені грамотами, подяками та подарунками.

Закінчилися урочисті заходи музичними вітаннями від творчих колективів міського будинку культури.