Доступна медицина в с.Пільний Олексинець

Дата: 30.09.2019 16:56

Сьогодні, в с.Пільний Олексинець відбулось урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом в рамках програми «Доступна медицина», основна мета якої забезпечення належного рівні надання сільському населенню медичних послуг на первинному рівні.

На відкриття амбулаторії завітали т.в.о.голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко, депутат обласної ради Володимир Поворозник, заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Павлишина, в.о. заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Ткачук, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич, міський голова Василь Підлісний, перший заступник голови РДА Сергій Зборовський, заступник голови районної ради Руслан Райторовський, начальник управління регіонального розвитку Віра Бригадир, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр ПМСД» Анатолій Андрійчук, директор Сатанівської ОПМК – 4 Володимир Багін, в.о. старост, медичні працівники, жителі громади та ін..

В Пільноолесинецькій амбулаторії буде надаватись базова допомога, яка надається в амбулаторних умовах: усе що можна лікувати в домашніх умовах, буде забезпечуватися сімейним лікарем.

Хорошим помічником сімейному лікарю амбулаторії стане отриманий новий повнопривідний автомобіль «Renault» для обслуговування населення, який оснащений за сучасними технічними параметрами.

Орієнтовний перелік обладнання, яким на даний час забезпечена амбулаторія: стетоскоп, тонометр, електрокардіограф, дифібрилятор, малий хірургічний набір, акушерський набір, набори для вакцинації, холодильники, ростоміри, ваги, кушетки, гінекологічне крісло, стерилізатори, шприци та ін..

Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям, як органів виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування, медичних працівників і комунального некомерційного підприємства, проектувальників, будівельної організації у співпраці з Департаментами охорони здоров'я, капітального будівництва та дорожнього господарства,  які направлені на реалізацію масштабної програми із реформування сільської медицини.

Медична реформа, яка триває в Україні, стосується конкретно всіх і кожного, адже її мета — забезпечити всім громадянам рівний доступ до якісних медичних послуг та побудувати систему охорони здоров’я, в центрі якої знаходиться пацієнт.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.