lll Всеукраїнський конкурс майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями

Дата: 15.10.2019 08:56

9-10 жовтня 2019 року Любов Казмірчук, директор Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, брала участь у десятій Всеукраїнській нараді ''Підготовка альтернативного звіту до Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю при виконанні Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в 2016-2019 р.р. Захід проводився Всеукраїнською громадською організацією ''Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень''.

Цікаво проходило відзначення 15- річної діяльності ВГО ''КОАЛІЦІЯ'' та ролі міжнародних організацій у її становленні. Також було організовано виставку учасників lll Всеукраїнського конкурсу майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями. На виставці було представлено 5 робіт вихованців Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Переможцем цього конкурсу став наш Центр, а саме: гончарний виріб ''Ваза для квітів'' - перше місце. На церемонії нагородження, отримали ДИПЛОМ за l місце та планшет, павербанк і навушники.