На цьому тижні фахівці ТОВ «Відновлення інженерних мереж» із м.Київ в черговий раз працювали у нашому місті

Дата: 22.11.2019 09:27

На цьому тижні фахівці ТОВ «Відновлення інженерних мереж»  із м.Київ в черговий раз працювали у нашому місті.

Протягом двох днів тривали роботи з очищення, дезінфекції та  промивки резервуару питної води по вул.Індустріальна. З даного резервуару проходить забезпечення централізованим водопостачанням жителів мікрорайонів «МКК» та «цукрового заводу». Резервуар збудовано ще в 70-роках минулого століття, а «капітальна» прочистка його проводилась більше 20 років тому. Як зазначив головний інженер КП «Городоккомунсервіс» О.Медвєдєв, проведений комплекс робіт дозволить значно покращити якість питного водопостачання.

20 листопада фахівці цієї ж установи приступили до виконання робіт з прочистки каналізаційного напірного колектору, що пролягає по вулицях Чкалова, Миру, 50-річчя. Протягом останніх років на цих ділянках мереж траплялось найбільше каналізаційних заторів. Пропускну спроможність труб, за інформацією працівників комунального підприємства,  відновлено повністю.

Спеціалісти ТОВ «Відновлення інженерних мереж» повідомили, що в процесі  роботи   виявлено ганчірки, целофан та інший непотріб, який через дії несвідомих користувачів потрапив в каналізаційну мережу.

А тому, вкотре звертаємось до жителів багатоповерхівок з проханням не допускати потрапляння в побутові стоки предметів, які не призначені для видалення через каналізацію.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Городоцької міської ради