Урочистості з нагоди Дня Зброїних Сил України та Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 11:40

Сьогодні, 6 грудня, в залі засідань Городоцької районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування, які зібрали представників влади району та міста, працівників органів місцевого самоврядування, Городоцького районного військового комісаріату, представників установ, організацій району та громадськості.

Усіх присутніх з святами привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, виконуюча повноваження міського голови, секретар міської ради Олена Гріх, голова районної політичної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі армії, адже кожна країна повинна мати боєздатну армію для захисту її територіальної цілісності, а також зауважили про важливу роль органів місцевого самоврядування в житті громади та району.

Також керівники району та міста виконали відповідальну і почесну місію - вручили грамоти учасникам антитерористичної операції на Сході України, працівникам органів міського самоврядування, депутатам, в.о. старостам та ін..

На завершення урочистостей працівники міського будинку культури подарували усім присутнім чудову концертну програму.