Розвиток територій громади

Дата: 09.12.2019 14:29

09 грудня о 10:00 в приміщенні Підлісноолексинецького сільського будинку культури (вул.І.Франка, 2, с.Підлісний Олексинець) відбулось обговорення схеми детального планування території сонячної електростанції, яку має намір будувати ТОВ «Городоцька СЕС».

Присутні мешканці громади   ознайомлись із проектним планом суміщеного із схемою проектних планувальних обмежень, кресленнями поперечних профілів доріг  і схемою організації руху транспорту та пішоходів. Обговорення було комплексне і конкретне:  місцезнаходження    об’єкту та його функції і  найважливішим питанням, яке є вкрай актуальним в селі – створення робочих місць (організація зайнятості населення).

Усі присутні обговорили  схему планування, мали можливість поставити питання по суті обговорити їх й отримати вичерпну відповідь. Громада схвалила проект.

Жителі громади після слухання залишились задоволені почутим. Адже будівництво такого характеру (та як і будь що  створюється на благо громади) всиляє кожному віру в краще життя, як для сільських населених пунктів, так  і для їх мешканців.

Сільчани  щиро вдячні керівництву громади за пошук  та реалізацію проектів на підтримку та розвиток старостинських округів та із нетерпінням чекають початку будівництва.