Городоцька міська територіальна громада

Проходять виїзні прийоми

Дата: 17.01.2020 15:23

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів місцевого самоврядування, розпочали здійснювати виїзні прийоми громадян керівництво Городоцької об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко здійснив виїзні прийоми у Великокарабчіївському та Скіпченському старостинських округах, а керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька зустрілась з жителями Кузьминського та Остапковецького старостинських округів. На зустрічах були присутні депутати Городоцької міської ради, в.о. старости та закріплені відповідальні посадові особи за даними старостинськими округами.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше стану та ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, відновлення діяльності ФАПів та аптек, виділення земельних ділянок під ведення особистого селянського господарства, ремонт вуличного освітлення, облаштування криниць громадського користування.

В ході прийомів громадян  керівництвом громади було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим - дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів Городоцької міської ради. Виконання доручень взято на особистий контроль.