Дата: 22.01.2020 10:35

Сьогодні, відзначається День Соборності України – у цей день, 101 рік тому, відбулось проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Ця особлива подія нагадує нам, що Україна – соборна та єдина.

Сьогодні, в залі засідань Городоцької районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, який зазначив, що саме в цей день відбулось об’єднання, і що Україна для нас одна-єдина, тому сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними.

По закінченню заходу перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, в.п.міського голови, секретар міської ради Олена Гріх, голова Городоцької районної організації політичної партії "За конкретні справи" Вадим Якубовський та начальник Городоцького ВП ГУНП у Хмельницькій області Юрій Краковецький поклали квіти до пам’ятника першого президента України Михайла Грушевського.

В заходах взяли участь керівники району, працівники установ та організацій, представники ЗМІ та громадськість.