Особисті виїзні прийоми

Дата: 24.01.2020 14:07

Керівництво громади проводить особисті виїзні прийоми в населених пунктах Городоцької об’єднаної територіальної громади.

22 січня, відбулись особисті зустрічі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа Конюшка з жителями Купинського та Старопісочнянського старостинських округів. На зустрічі жителі мали можливість також поспілкуватися з депутатами Городоцької міської ради  та в.о.старост.

Під час прийому в Купинському старостинському окрузі громадяни озвучували чимало питань щодо облаштування зони відпочинку , заміни електричних опор, які знаходяться в аварійному стані, очищення криниць громадського користування.

Під час зустрічі в  Старопісочнянському старостинському окрузі жителями піднімались питання щодо ремонту дорожнього покриття, завершення прокладання  водогону та виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Усі питання, порушені жителями сіл, були розглянуті згідно чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

На ряд питань Роман Конюшко відповідав безпосередньо під час виїзного прийому, надаючи заявникам вмотивовані відповіді та роз’яснення. Окремі ж заяви було передано на опрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради. При цьому, кожне питання перебуватиме й на особистому контролі у посадовця.