Розпочато роботу із забезпечення найбільш вразливих верст населення продуктовими наборами

Дата: 06.04.2020 09:16

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 19.03.2020 року №3900/0/2-20/57 щодо забезпечення соціального захисту у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією  COVID-19 Мінсоцполітики спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верст населення продуктовими наборами.

3 квітня 2020 року працівниками Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримано першу партію продуктових наборів від регіонального представництва Національної мережі  продуктових магазинів АТБ в м. Дунаївці в кількості 186 шт. Дані набори вже доставлені до територіального центру та в найближчий час будуть роздані одиноким та особам, які проживають одиноко віком понад 80 років та є підопічними відділення соціальної допомоги вдома Городоцького територіального центру.