Новому водогону бути

Дата: 24.04.2020 15:24

Вже досить давно існує проблема з водопостачання в  сільських населених пунктах громади. Одні водогони були старі і зношені, в інших селах взагалі ніколи не було проведено централізоване водопостачання.

На сьогоднішній день реалізовується проект  «Нове будівництво мереж водопостачання в селі Підлісний Олексинець». У населеному пункті буде прокладено 6 кілометрів 425 метрів,  сьогодні  вже збудовано майже  2 кілометри водогону. І вже наступного тижня буде введено в експлуатацію першу чергу водогону, а це 1 км.600м або 24 домогосподарства.  А загалом, до нової водомережі буде підключено 150 дворів. Роботи проводить АТ «Будівельно-монтажно управління по газифікації».