Ремонт водогону, освітлення, благоустрій: все про роботу КП «Городоккомунсервіс»

Дата: 10.07.2020 15:55

Комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» міської ради щоденно дбає про комфорт жителів нашої об’єднаної територіальної громади.

За минулий тиждень бригадою аварійно-відновлювальних робіт  замінено насоси на  третій та четвертій артезіанських свердловинах. Продовжуються роботи по підключенню абонентів до центрального водопостачання по вулиці Призаводській.

Енергетичною службою підприємства  встановлено нову опору в центральній частині міста,  в зв’язку з реконструкцією прилеглої території до магазину «Тритон». В селі Велика Яромирка замінено таймери на артезіанські свердловині і  вуличному освітленні. Щоденно проводиться  заміна лампочок   усіх в населених пунктах громади.

Прогрейдеровано та підсипано щебенем на вулицях Б.Хмельницького і  С.Лазо в м.Городок.

Роботи з благоустрою, озеленення, ремонту доріг, поліпшення санітарного стану прилеглих територій та багато іншої роботи – це постійний безперервний процес, це щоденна  праця, яку не всі помічають.

Роботи у працівників комунального підприємства багато, і незважаючи ні на що, вони готові працювати аби  створити комфортні умови не тільки для  городоччан, а й і для  усіх жителів населених пунктів громади.