Чого навчились учасники тренінгу...

Дата: 02.10.2020 15:15

01-02 жовтня в залі засідань Городоцької міської ради відбулося навчання для персоналу ЦНАПу та для інших  посадових осіб міської ради, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг. Тренінг проходив в рамках Програми «U-LEAD з Європою», компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг. Учасниками навчань опановано перші модулі, а саме:

• роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг;
  • адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання;
  • порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Основною метою тренінгу було ознайомити учасників з тенденціями державної політики та базовим законодавством у сфері надання адміністративних послуг.  Відповідно до програми семінару учасників ознайомили з типовими проблемами та організацією надання адміністративних послуг та практичними напрацюваннями нормативно-правової бази з застосуванням європейського досвіду в роботі ЦНАПів України.

Дводенне навчання було проведено регіональною тренером, модератором Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Сергієм Яцковським.