Проект "Інтерактивна Карта Медодайних Культур" - стартував!

Дата: 06.11.2020 14:39

У неділю відбулась перша повноцінна презентація даного продукту. Презентація відбулась на щомісячному форумі пасічників у Тернополі, який організовує Тернопільська обласна асоціація пасічників імені отця Миколи Михалевича.

Функціонал ресурсу досить широкий і доповнюватиметься. Із найважливішого, що уже зараз є, це те що зареєструвавшись на сайті, бджолярі зможуть:
- отримати доступ до інформації про понад 60 тисяч гектарів медодайних культур на території західної України;
- подавати заявки та резервувати місця для кочівлі своїх пасік на визначених масивах;
- формувати власний «кочовий конвеєр» із різних медодайних культур для максимального медозбору;
- організувати ефективну логістику між масивами медодаїв;
- отримувати СМС-інформування про час цвітіння та внесення ЗЗР на суміжних медодайних площах.
   Продукт ще перебуває в роботі та допрацьовується, тому подавайте свої пропозиції, спробуємо все врахувати.
   При нагоді хочу подякувати ІТ-команді МРІЯ Агрохолдинг - MRIYA Agro Holding, які доклались до реалізації та продовжують вдосконалювати цей продукт, зокрема Сергій ФейлоValeriy BiliavskylАндрій ЯнушViktor CherniavskyiRuslan Dovbenko та Олександр Хмелюк, який забезпечує агрономічну комунікацію карти.
   Також активно працювали з розробкою карти та її тестуванням зі сторони пасічників Oleg BezzubkaСергій ТрапезунМикола СцюркоПавлик РавликПетро Мацура.
   Розраховуємо, що даний ресурс стане у нагоді усім пасічникам і отримає широке застосування. На даний момент на ресурсі уже зареєстровано 20 тисяч бджолосімей. Охоплено 6 областей, де присутній агрохолдинг Мрія. Згодом планується доповнити інформацію лісовими медодайними культурами, а також іншими насадженнями. Але все поетапно, чекаємо на Ваші доповнення та пропозиції...

Джерело:https://www.facebook.com/Shkval.zb Василь Мартюк