Перевірки з дотримання протиепідемічних заходів триватимуть далі

Дата: 25.11.2020 10:20

З метою перевірки дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої корона вірусом SARS – CoV-2» (зі змінами) та запобігання  поширенню коронавірусної  хвороби (COVID-19),  20 листопада 2020 року Комісією щодо дотримання санітарного законодавства освітніми закладами, об’єктами торгівлі, громадського харчування в населених пунктах Городоцької міської ради проводився рейд на ринку ПСК «Смотрич» в м.Городок, де було виявлено ряд порушень щодо профілактичних заходів протидії поширенню корона вірусної інфекції (COVID-19), а саме:

• порушувався пропуск та перебування на території ринку продавців та споживачів без засобів індивідуального захисту (масок);
  • при проведенні торгівлі на території ринку не дотримувалась відстань між покупцями (не менше ніж 1,5м.);
  • для обробки рук відвідувачів ринку використовувалися  несертифіковані антисептичні засоби.

Нагадуємо, що керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17.03.2020 року, буде здійснюватися постійний контроль та моніторинг роботи закладів торгівлі харчовими продуктами і непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, агропродовольчих ринків, салонів краси та перукарень.

Просимо не зловживати законами та дотримуватися усіх необхідних карантиних та санітарних норм.