Різдвяний передзвін

Дата: 15.01.2021 15:57

Для відродження різдвяних народних традицій Будинок культури в 2016 році започаткував фестиваль «Різдвяний передзвін». Вдячні, що ініціативу підтримали священики всіх конфесій міста. При підтримці міської ради уже кілька років поспіль, на Василя 14 січня, церковні хори , народні колективи закладів культури  та освіти, вокальні та фольклорні колективи сільських закладів культури і освіти збираються на одній сцені колядують, віншують та вітають з Різдвом Хрестовим.

Цього року карантинні обмеження внесли свої корективи в проведення фестивалю і він відбувся в режимі - онлайн. В заході прийняли участь 20 колективів, 7 з них дитячих. Кожен колектив неповторний і цікавий по своєму, дитячі колективи виконали колядки та щедрівки  у сучасній обробці, фольклорні колективи, виконували автентичні колядки, церковні хори  професійні твори. Важливо те, що весь матеріал глядач може переглядати    на  сайті  МБК (http://gorodok-rbk.km.ua/)  та соціальних мережах.