Проведення комісійних обстежень по виконанню протиепідемічних заходів

Дата: 31.03.2021 09:31

Спеціалістами Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спільно з представниками поліції та головного спеціаліста – інспектора праці Городоцької міської ради, продовжують здійснювати санітарно-епідеміологічні обстеження закладів громадського харчування та об’єктів продовольчої і непродовольчої торгівлі, розташованих на території громади.

Під час заходів контролю увага акцентується на дотриманні маскового режиму, обов’язковому проведенні температурного скринінгу персоналу, наявності запасів засобів індивідуального захисту, дотриманні соціальної дистанції між відвідувачами, відстані між столами у закладах громадського харчування. Також, рейдові групи перевіряють наявність антисептиків, дезінфікуючих засобів і облаштування місць з додатковими контейнерами для використаних засобів індивідуального захисту.

За результатами перевірок значних порушень не виявлено, а незначні недоліки були відразу усунені.

Робота в зазначеному напрямку триватиме і надалі.