Городоцька міська територіальна громада

На Городоччині проводяться рейди та моніторингові обстеження щодо дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 09.04.2021 13:48

Спеціалістами Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спільно з працівниками відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління  поліції ГУНП в Хмельницькій області, представниками Городоцької міської ради проводять рейди та моніторингові обстеження об’єктів торгівлі, агропродовольчих ринків та закладів громадського харчування щодо дотримання протиепідемічних заходів, розташованих на території громади.

Під час заходів контролю увага акцентується на дотриманні маскового режиму, обов’язковому проведенні температурного скринінгу персоналу, наявності запасів засобів індивідуального захисту, дотриманні соціальної дистанції між відвідувачами. Також, рейдові групи перевіряють наявність антисептиків, дезінфікуючих засобів і облаштування місць з додатковими контейнерами для використаних засобів індивідуального захисту.

За результатами перевірок значних порушень не виявлено, а незначні недоліки були відразу усунені.

Робота з профілактики та недопущення поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 посилюється, оскільки з 09 квітня 2021 року Хмельницька область переходить в «червоний» рівень епідемічної небезпеки.