Городоцька міська територіальна громада

Веселі старти!

Дата: 08.06.2021 14:51

В "Берізці" фізінструктор Дрибушко Т.В. провела спортивно – масовий захід “Веселі старти” з нагоди Олімпійського тижня, щоб залучити дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, цінності олімпізму, розвивати фізичні якості . В змаганнях взяли участь вихованці середніх груп, які подорожували світом та грали у ігри різних країн.До програми входили: конкурс на кращу назву команди та девіз, естафети “Хокей”, “Передача м’яча над головою”, “Футбол ”,”Стрибки на фітболі”, “ Баскетбол”, Гольф". Надзвичайно емоційними були виступи учасників гуртка "Грація".Всі учасники змагань нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.