Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради

Дата: 13.08.2021 13:39

Засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради відбулося під головуванням в.п.міського голови, секретаря міської ради Олени Гріх.

Члени виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення з  двадцяти питань порядку денного.

Зокрема, схвалили прогноз бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Також, розглянули ряд питань, що стосувалися захисту прав дітей.

Розглянуті  і поточні питання, зокрема, видача довідок фізичним особам, складування будівельних матеріалів, затвердження плану заходів з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України у Городоцькій територіальній громаді та інші.

Одноголосно члени виконавчого комітету погодили утворення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту території Городоцької міської ради.

Ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету можливо на офіційному сайті Городоцької міської ради.

Також,  обговорили проблемі питання щодо підвищення рівня імунізації населення, важливості вакцинації у зв’язку з боротьбою та розповсюдженням коронавірусної хвороби, на яких детально зупинилася Наталія Яворина, заступниця директора КНП Городоцького центру медико-первинної допомоги.

Епідемія COVID-19 показала, наскільки незахищеним та вразливим є людство, наскільки неготовими ми є до боротьби з біологічними загрозами. Коронокриза дала нам безцінний досвід, і тепер ми маємо серйозніше ставитися до імунопрофілактики, оскільки це є найбільш ефективний механізм протидії спалахам інфекції.