Координаційна нарада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 10.09.2021 15:29

Сьогодні, під головування керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Ольги Бистрицької  відбулася координаційна нарада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми за участі представників установ та структурних підрозділів Городоцької територіальної громади.

У ході зустрічі акцентувалася увага на роботі з питань надання необхідної допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які проживають на території громади.

Наголошено на необхідності проведення корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство, проведення профілактичної роботи з кризовими сім’ями, а також заслухали інформацію про надання безоплатної правової допомоги населенню Городоцької територіальної громади.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення.