Із просефійним святом вітали працівників Городоцької дільниці “Хмельницькгаз”

Дата: 10.09.2021 15:40

Сьогодні, з нагоди - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбувся урочистий захід.

Побажання міцного здоров'я, наснаги та успіхів у роботі звучали на адресу працівників газової промисловості.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька і начальник Городоцької дільниці Красилівської філії АТ “Хмельницькгаз” Володимир Свінціцький привітали працівників Городоцької дільниці “Хмельницькгаз”.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпеченні стабільної і безперебійної експлуатації системи газопостачання, а також з нагоди професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, Подякою міської ради були відзначені слюсар служби припинення, відновлення розподілу природного газу Валерій Білоус,  контролер відділу інспектування Наталія Яблонська,  фахівець служби відділу продажів Леся Богатир, слюсар служби припинення, відновлення розподілу природного газу Павло Надворний.

З нагоди свята бажаємо міцного здоров'я, сімейного затишку, благополуччя і добробуту.