Городоцька міська територіальна громада

Засідання виконавчого комітету

Дата: 21.09.2021 11:40

Сьогодні міський голова Неоніла Андрійчук скликала чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, під час якого розглянуто 18 питань порядку денного.

Першочергово члени виконавчого комітету схвалили  проект рішення «Про внесення змін до Бюджету Городоцької  міської територіальної громади на 2021 рік», який  виноситиметься на розгляд чергової сесії міської ради.

Прийняли ряд  рішень, що стосувались захисту прав та законних інтересів дітей, які цього потребують в силу різних  життєвих обставин.

Також,  підтримано одноголосно  звернення  громадян про надання дозволу на зрізування зелених насаджень, складування будівельних матеріалів, видачу довідок фізичним особам та ін..

У зв’язку із зміною погодних умов,  погодили створення приймальних пунктів евакуації для приймання евакуйованого населення та організації його життєзабезпечення у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру.

Обговорено членами  виконавчого комітету та підтримано рішення, про погодження  збільшення розміру щомісячної плати за навчання у Городоцькій дитячій музичній школі та Городоцькій дитячій художній школі.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.