Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мужність, вміння…

Дата: 29.09.2021 17:26

1 жовтня – особливе свято, адже в усьому світі, саме в цей день відзначають Міжнародний день людей похилого віку.

З цієї нагоди, сьогодні, напередодні свята до підопічних стаціонарного відділення «Доброта», що у с.Немиринці завітала міський голова Неоніла Андрійчук, перший заступник міського голови Артур Косінський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Варшавський, начальник відділу соціального захисту Оксана Моцна, заступник директора КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» Надія Кисловська та староста Немиринецького округу Павло Садовський.

На долю підопічних стаціонарного відділення «Доброта» випали нелегкі життєві випробування, але долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Представники Городоцької громади передали на відділення 5 комфортних ліжок, ортопедичні матраци та солодощі. А найприємнішим моментом стало спілкування з підопічними, адже для них, саме  основне - це турбота про їхні будні та увага до них.