Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим

Дата: 03.11.2021 15:37

2 листопада 2021 року відділення надання соціальних  послуг в умовах цілодобового перебування-проживання «Доброта» в с. Немиринці, яке є структурним підрозділом Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» відвідали міський голова Андрійчук Неоніла Вячеславівна,   перший заступник міського голови Косінський Артур Валерійович та начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Городоцької міської ради Моцна Оксана Миколаївна. За сприяння керівників громади для відділення було придбано: комфортні ліжка  з ортопедичними матрацами, бензопилу «Shtill», кухоні набори (стільці, столи) та холодильник, а також для облаштування їдальні - матеріали для проведення  косметичного ремонту.

З нагоди Дня працівника соціальної сфери цінними подарунками та подяками було нагороджено завідувачку відділення Лілію Івашко та робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель Віталія Петровського. Не залишилися поза увагою підопічні відділення,  яким представники влади привезли солодощі.

Ваша праця приносить людям користь , а Вам вдячність та повагу.