Працівники радіо, телебачення та зв'язку приймали вітання

Дата: 16.11.2021 11:19

Радіо, телебачення та зв'язок – незмінні супутники сучасної, цивілізованої людини. Завдяки цим засобам інформації жителі нашої громади і не тільки, залишаються в курсі останніх подій.

В Городоцькій громаді постійно розвивається, вдосконалюється,  іде в ногу з часом сучасне телебачення, радіо та зв’язок. І це все, завдяки людям, які закохані у свою професію – журналістам, редакторам, режисерам, операторам телерадіопресцентру.

16 листопада працівники радіо, телебачення зв’язку відзначають своє професійне свято. Саме з цієї нагоди, сьогодні в залі засідань міської ради відбулися урочистості. Присутніх вітали секретар міської ради Олена Гріх та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька. Побажали працівникам телерадіопресцентру натхнення, творчих ідей, сил, нових здобутків та процвітання. А також, подякували за плідну співпрацю.

А кращих працівників медійної сфери городочиини відзначили подяками та подарунками  від Городоцької міської ради.