Шановні працівники, ветерани місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів!

Дата: 07.12.2021 08:00

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, кожного села, кожного їх мешканця. Воно об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів ініціатив та інтересів простих людей. Із проведенням децентралізації у нашій країні, зросли повноваження місцевих рад, відповідно - збільшився рівень відповідальності перед людьми, які нас обирали.

Його відзначення є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. І лише у нашій незалежній державі конституційні основи місцевого самоврядування були закріплені у 1997 році відповідним Законом України.

Вітаю усіх, хто служив і служить громаді нашого краю, хто вирішує питання місцевого значення у межах наданих їм повноважень, хто вболіває за долю мешканців  територіальної громади.

Щиро зичу вам здоров’я, миру, злагоди, правильних і мудрих рішень, які б позитивно впливали на розвиток, зміцнення та зростання нашої громади.

З повагою,

міський голова                                                            Неоніла АНДРІЙЧУК