Підготовка до опалювального сезону

Дата: 18.05.2022 14:15

Сьогодні, 18 травня 2022 року, у залі засідань міської ради під головуванням міського голови Неоніли Андрійчук відбулась нарада за участю секретаря міської ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради, керівників бюджетних установ  та організацій Городоцької міської ради.

Під час наради обговорено основні вимоги щодо підготовки мережі газового господарства об’єктів Городоцької міської ради та її підвідомчих установ до опалювального сезону 2022-2023 року.

Зокрема, обговорювали проблемні питання, які виникали під час опалювального сезону на території громади протягом попереднього року та визначали заходи щодо запобігання їх повторенню.

Особлива увага зверталась на дотримання вимог безпеки при  користуванні природним газом, укладання договорів на оплату за розподіл газопостачання до об’єктів комунальної власності міської ради та ряд інших важливих питань.

За результатами заслуховування та обговорення цих та інших питань головою громади надано відповідні доручення.