Відбір громадських організацій для створення хабів громадської активності

Дата: 07.06.2022 08:28

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «NGO relocation» оголошує конкурс серед громадських організацій в 7-ми областях заходу України – Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській та Закарпатській.

? Проєкт діятиме протягом 12-ти місяців, в рамках якого регулярно проводитимуться освітні та інтеграційні заходи для релокованих громадських організацій. Більше інформації про проєкт - https://cutt.ly/aJvJUlq

???? За результатами конкурсу у 3-ох областях громадські організації-переможці отримають підтримку у створенні та облаштуванні хабів громадської активності в обласних центрах, які в подальшому працюватимуть з релокованими громадськими організаціями. Важливо, щоб громадські організації могли забезпечити роботу офісу, в якому буде облаштовано не менше 5-ти робочих місць.

???? Що отримають громадські організації-переможці?

???? Фінансову допомогу в облаштуванні хабу – придбання додаткової техніки, меблів та іншого обладнання.

???? Кошти на часткову оплату орендної плати за приміщення

???? Оплату за роботу координатора хабу

???? Фінансування на організацію щомісячних інтеграційних та інших заходів.

???? Можливість працювати в команді, в якій вітається ініціативність та креатив.

???? В рамках реалізації проєкту у кожній з 3-х областей будуть облаштовані хаби громадської активності та працюватиме координатор, який сприятиме ефективній реалізації активностей проєкту.

Ми очікуємо, що ця людина забезпечить роботу хабу, комунікацію між менеджментом проєкту та релокованими організаціями, виявлятиме потреби громадських активістів та надаватиме пропозиції щодо їх задоволення, вестиме необхідну документацію.

????Основні завдання, які необхідно буде виконувати координатору хабу в рамках проєкту:

???? Сприяння в реалізації активностей запланованих проєктом у відповідній області

???? Поширення інформації про роботу хабу серед місцевих ЗМІ

???? Комунікація з релокованими громадськими організаціями та активістами, які проживають на території відповідної області

???? Сприяння реалізації проєктів релокованими ГО

???? Організація та щомісячне проведення інтеграційних заходів у кожному з Хабів (знайомство з місцевими ГО, органами влади і місцевого самоврядування, ЗМІ та ін.).

???? Виконання інших завдань, які передбаченні проєктом.

????Подати заявку для участі у відборі ???? https://cutt.ly/RJvKv9Q.

? Дедлайн прийому заявок ???? 17 червня 2022 року о 23:59.

З усіма відібраними громадськими організаціями будуть проведені додаткові співбесіди, на основі яких визначаться переможці.