Городок підтримує Чугуїв

Дата: 10.06.2022 13:27

Відродження України починається з укріплення зв’язків між її адміністративно-територіальними одиницями – громадами! Наразі громади поділилися на дві групи: постраждалих та волонтерів.

На фото: Чугуїв, Харківщина, 22 травня 2022 р. Фото: t.me/kt20220224

Городоччина – громада волонтер. Ми допомагаємо Збройним силам України, внутрішньо переміщеним особам, громадам, які постраждали від збройної агресії та іншим. В тому числі, вже не вперше Городоцька громада допомагає Чугуївській. Завдяки спільним зусиллям місцевої влади та небайдужих жителів наших сіл та міста, збирається і доставляється гуманітарна допомога мешканцям цієї громади з Харківщини.

На фото: Лінія розмежування станом на 08.06.2022 р. Скрін з сайту: https://deepstatemap.live/

Чугуїв розташований на південний схід від Харкова, над річкою Сіверський Донець, яка зараз має надзвичайно стратегічне значення. Зараз під контролем Збройних сил України.
7 березня в ході бойових дій місто звільнили. Окупантам нанесено великих втрат в особовому складі та техніці. Знищено чимало командирів та ворожих військових. Але мир в цій громаді не остаточний.

На фото: 5 червня, російські окупанти знову обстріляли місто Чугуїв. Фото: tsn.ua

Люди живуть в умовах постійної загрози обстрілів. Їм важко скористатися гарною погодою, щоб відволіктися від важких думок та нервового напруження, вийти в місто, прогулятися парками або скверами, посидіти в кафе. Вони виснажені морально. Кожен день смертельно небезпечний. Тому, змушені неухильно дотримуватися правил безпеки.

На фото: Росіяни знову обстріляли Чугуїв / фото УНІАН (Андрій Марієнко)

На разі Чугуїв неодноразово обстрілюється ворогами. Продовжує руйнуватися інфраструктура, є вбиті та поранені мешканці. Так, буквально кілька днів тому – 5 червня, внаслідок обстрілу з боку російських агресорів знову загинула 1 людина, і 1 пораненено,
Вони потребують допомоги, а ми їм допомагаємо.

І хоча відстань між нашими містами – майже 1000 км ми єдині в думках про якнайшвидше наближення перемоги над ворогом. Також ми щиро віримо, що переможемо ми - Українці. І жителі Чугуєва такі ж патріоти як і ми!

На фото: Чугуїв сьогодні. Патріотичний благоустрій міста.

Тому, й ми підтримуємо чугуївчан! Так, 10 червня з Городка на Чугуїв поїхала чергова партія гуманітарної допомоги, яку доставить у місто ВО "Харків". Серед допомоги продукти (консервація, крупи тощо), ліки для соціально незахищених верств, одяг та інші необхідні товари, які є дефіцитними на прифронтовій території.

Фото без опису    Фото без опису

На фото: один із ящиків благодійної допомоги з Городка та волонтер ВО "Харків".

Разом - переможемо!

Слава Україні!