Свято жителів – Дні Сохачева 2022

Дата: 10.06.2022 21:29

Делегація з Городка відвідує один із найважливіших культурно-розважальних заходів на території нашого міста-побратима Сохачева і його околиць – «Свято жителів – Дні Сохачева 2022». У зв’язку із війною у нашій країні, польська сторона змінила формат заходу – він буде проходити у вигляді інтеграційного пікніку. Святкування відбуватимуться 10-12 червня.

На фото: делегація з Городка.

Делегацію очолила Ольга Бистрицька – керуюча справами міськради, яка на відкритті, від імені міського голови Городка передала сердечну подяку жителям Сохачева за піклування про вимушених переселенців, гуманітарну допомогу відправлену в Україну, та підтримку, яку продовжують надавати польські сім'ї.

Також нашу громаду представляють: начальник відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури – Сергій Літвінчук та Аліна Барчишена (Товариство «Полонія»). Крім того, на святі виступить наша талановита Вікторія Літвінчук – лауреатка Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів, учасниця останнього талант-шоу «Голос країни»,  виступ якої заплановано 12 червня в місцевому Амфітеатрі.

Вікторія заспіває декілька пісень польською, англійською та українською мовами. Як відзначили польські колеги, це буде не перша її зустріч із сохачевською публікою. Так, у 2004 р. тоді ще 6-річна Вікторія вже виступала на головній сцені польського міста-побратима. Вже тоді вона своїм сильним, впевненим голосом неабияк порадувала глядачів.

На фото: Вікторію Літвінчук з нетерпінням чекають польські ЗМІ.

Серед найважливіших заходів, які також відвідає наша делегація є відкриття виставки в музеї Сохачевської землі та битви на Бзурі, урочиста сесія міської ради, інтеграційний пікнік з нагоди «Свято жителів – Дні Сохачева 2022» та ряд культурно-мистецьких заходів, серед яких концерт лауреатів Міжнародного фестивалю Шопена в його батьківському домі.

Урочисте підняття прапора

На відкритті виставки в музеї Сохачевської землі та битви на Бзурі

Виставка фотографій конкурсу "Чотири пори року"

На фото: амфітеатр у Сохачеві

Також, нагадуємо, що 13 травня внаслідок дерусифікації вулиць в місті Городок на честь міста-побратима з'явився - провулок Сохачевський.