Відкрито пам’ятний знак «Світячи іншим згораю сам…»

Дата: 16.06.2022 16:35

Сьогодні, медики городоччини, як і все українське суспільство, переживають непрості часи і так само, як українські військові, захищають нас від ворога,  саме вони, українські медики “тримають удар” за життя і здоров’я нації. Російські окупанти цинічно завдають систематичних ударів по установах охорони здоров’я. З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну, загинули десятки українських медиків, сотні дістали важкі поранення. Окрім того, в Україні повністю зруйновані вже 60 лікарень, вони не підлягають відновленню. Ще приблизно 600 - пошкоджені, там не можливо надавати медичну допомогу.

Щорічно, у третю неділю червня, медичні працівники Городоцької громади та всієї України відзначають своє професійне свято - День медичного працівника. Цього року усіх медиків України вшановують по-особливому, оскільки, саме українські лікарі, стали ще одними героями війни проти російських загарбників. У таких важких умовах медики працюють не покладаючи рук і демонструють справжній героїзм: допомагають та рятують українців.

16 червня на території комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» відкрили перший пам’ятний знак  «Світячи іншим, згораю сам…» — латинський вислів, що став крилатою фразою, особливо в лікарському середовищі. Саме цей вислів, сьогодні в Україні став надзвичайно актуальним. Захід розпочали з вшанування пам’яті  хвилиною мовчання медичних працівників, військовослужбовців, які загинули, виконуючи свої службові обов’язки, та віддали свої життя, захищаючи незалежність нашої держави.

Із словами вітання до усіх присутніх звертались перший заступник міського голови Косінський Артур Валерійович, директор комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Кушнір Олександр Володимирович, головний лікар Городоцького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрійчук Анатолій Семенович, депутат Верховної Ради України I-го скликання, депутат Хмельницької обласної ради Поворозник Володимир Васильович, депутат Хмельницької обласної ради Карнасевич Галина Іванівна. А творчі патріотичні вітання дарувала Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів — Вікторія Літвінчук.

У цей складний для нашої країни час бажаємо усім медикам злагодженої роботи, взаємоповаги в колективі, спільних успіхів у боротьбі за здоров'я своїх пацієнтів, а також, жодних чорно-білих снів, а тільки синьо-жовтих мрій.

Все буде Україна! Слава Україні!