Городоцька міська територіальна громада

Старости обговорювали актуальні питання

Дата: 28.06.2022 14:59

28 червня 2022 р., у залі засідань міської ради, під головуванням міського голови Неоніли Андрійчук, відбулась планова робоча нарада з старостами.

На нараді обговорили ряд нагальних питань. Одним із важливих питань став порядок взаємодії з внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживають на території старостинських округів. Не менш актуальними темами обговорення стали: порядок оповіщення призовників і військовозобов’язаних на території громади, перейменування вулиць та провулків у населених пунктах, організація роботи з благоустрою протягом 2022 року, стан підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр., а також ряд  інших.

Актуальними постали питання про впровадження нової моделі обслуговування користувачів послуг сільських відділень поштового зв’язку Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта», в рамках проєкту «Сільське відділення» в точці базування «Городок», і впровадження системи електронного документообігу в Городоцькій міській раді.

За результатами заслуховування та обговорення цих та інших питань головою громади надано відповідні доручення.