Громада напрацьовує план місцевого економічного розвитку

Дата: 03.08.2022 10:55

04 серпня о 15.00, в залі засідань Городоцької міської ради, відбудеться зустріч з експертом та старшим консультантом Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні».

В рамках даної ініціативи нашу громаду разом ще з 7-ома громадами із 3-трьох областей України відібрано для написання плану місцевого економічного розвитку громади в контексті Національного плану відновлення України після війни.

Ключовим етапом в даному процесі є проведення консультацій з місцевим бізнесом щодо пропозицій до плану.

Тому, запрошуємо місцевий бізнес  та бажаючих осіб долучитись до зустрічі, для  напрацювання спільних ідей нашої громади і їх реалізації за міжнародні грантові кошти.