День працівників радіо, телебачення та звꞌязку

Дата: 17.11.2022 16:51

День працівників радіо, телебачення та зв’язку щороку в Україні відзначають 16 листопада. Це професійне свято тих, хто присвятив своє життя донесенню інформації людям за допомогою радіо чи телебачення. Це важкий процес, підтримувати який можуть лише професіонали своєї справи. Вкрай важливо доносити актуальну та правдиву інформацію українцям за умови війни.

Працівники радіо, телебачення та зв’язку городоччини виконують сьогодні надзвичайно важливу роботу - інформують громаду про актуальні події життя міста і громади, вони допомагають налагодити комунікацію та партнерство між громадою, бізнесом та владою.

У цей день керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька відзначила Подякою Городоцької міської ради за сумлінну працю, успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Городоцької територіальної громади та з нагоди професійного свята кращих працівників Городоцького телерадіопресцентру та дільниці мережі доступу №315/3 м.Городок Хмельницької філії АТ «Укртелеком».