Городоцька міська територіальна громада

Оголошення про оскарження нормативно-правового акту

Дата: 06.02.2023 13:38

Волинським окружним адміністративним судом 12.01.2023 року відкрито провадження в адміністративній справі №140/304/23 за позовом Приватного підприємства «Універсам» с.Микуличі, Володимир-Волинського району, Волинської області до Городоцької міської ради, про визнання протиправним та нечинним рішення Городоцької міської ради Хмельницької області № 33 від 05.01.2021 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Городок Хмельницького району Хмельницької області».

Відповідно до ухвали Волинського окружного адміністративного суду про відкриття провадження у справі №140/304/23 розгляд справи у підготовчому засіданні призначено на 16.02.2023 об 10.00 в залі судових засідань Волинського окружного адміністративного суду за адресою: Волинська область, м.Луцьк, вул.Словацького, 1.