Надання якісних соціальних послуг для жителів – один із пріоритетів розвитку громади

Дата: 12.04.2023 16:07

11 квітня 2023 року перший заступник міського голови Артур Косінський та начальниця відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Городоцької міської ради Оксана Моцна разом із директоркою КУ «ЦНСП Гордоцької міської ради» Надією Шевченко здійснили виїзд до приміщень установи, які знаходяться в старостинських округах, а саме: пунктів надання соціальних послуг та стаціонарного відділення  надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання «Доброта» с.Немиринці.

Метою виїзду були питання:  моніторингу роботи   пунктів надання соціальних послуг,  визначення  додаткової потреби у матеріальному та технічному забезпечені  приміщень необхідним   обладнанням, облаштування прилеглих територій та  проведення поточного ремонту стаціонарного відділення.

Оглянуто   пункти у с.Стара Пісочна, с.Велика Яромирка, с.Кузьмин, віділення у с.Немиринці, а також,  побували і у приміщенні с.Лісогірка, де наразі проводяться ремонті роботи з облаштування пункту надання соціальних послуг.