Місячник з благоустрою довкілля триватиме до 19 листопада

Дата: 02.11.2023 16:34

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Варшавський звертається до жителів Городка із проханням активно долучитися до прибирання території міста.

— Вважати, що роботи з благоустрою — це справа лише комунальників — помилково, говорить Дмитро Варшавський. — Зрозуміло, що прибрати осіннє листя, суху траву та сміття силами лише працівників ЖКГ неможливо. Та й відповідно до правил благоустрою, за стан прибудинкової території відповідальні самі мешканці багатоповерхових та приватних будинків.

Заступник голови громади зазначає, що працівники державних установ вже долучилися до прибирання довкілля на території міста.

— Освітяни, працівники соціальної сфери, відділу культури і Городоцької міської ради навели лад на вулиці М.Грушевського, О.Мельника та урочищі «Стара гребля», — розповідає санітарно-екологічний інспектор Володимир Шморгал. — Кожен може зробити свій внесок і прибрати хоча б біля своїх помешкань.

Комунальники нагадують, що нагляд за територією біля підприємств є відповідальністю їх власників.

— Відповідальний бізнес — це бізнес, який відповідально ставиться не лише до фінансової сторони своєї справи, але й до питань соціального та громадського характеру, — зазначає Дмитро Варшавський.

Нагадаємо, що місячник з благоустрою довкілля триватиме до 19 листопада.

Використано фото та інформацію з джерела: https://horodok.city