Як погода привітала комунальників із професійним святом…

Дата: 19.03.2018 17:04

Ще вночі, з суботи на неділю, 18 березня, почався рясний снігопад, який змусив працівників КП «Городоккомунсервіс» перейти на посилений режим роботи. Комунальники одразу ж вжили відповідних заходів по місту та на території старостинських округів об’єднаної  територіальної громади. Роботу над розчищенням вулиць розпочали близько 4 години ранку з центру і в напрямку бічних вулиць.

«Роботи було чимало, адже вулиці добряче поперемітало. Щиро дякуємо водіям-трактористам за оперативну та вправну працю! Комунальники і надалі працюють над очищенням вулиць міста та  старостинських округів  від снігу та заметів. Просимо водіїв не залишати своїх автомобілів вночі на узбіччі доріг, щоб не заважати роботі спецтехніки», - проінформував директор КП «Городоккомунсервіс» І.Сагадін.