Городоцька міська територіальна громада

2 липня – День податківця України

Дата: 02.07.2024 16:35

Фото без опису

2 липня своє професійне свято відзначають люди, від яких багато в чому залежить фінансовий добробут нашої країни. У цей літній день святкують День податківця України.

Діяльність співробітників податкових органів сьогодні важлива, як ніколи - під час війни їхня робота стала ще більш відповідальною, оскільки наповнювати казну і підтримувати економіку зараз ще більш необхідно.

Фото без опису

Сьогодні, з нагоди професійного свята – Дня податківця України, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради, радник податкової та митної справи III рангу Ольга Бистрицька привітала колектив працівників державної податкової інспекції Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області (керівник Наталя Хорошова) та вручила Подяку Городоцької міської ради за ефективну співпрацю з Городоцькою міською радою щодо забезпечення надходжень до місцевого бюджету, активну життєву позицію та волонтерську діяльність.