Підведення підсумків «Тижня безбар’єрності» у Городоцькій громаді

03 червня 2026 року, у тренінговій кімнаті відділення «Віра в життя» КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» відбулося чергове засідання Ради безбарꞌєрності при виконавчому комітеті Городоцької міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Варшавського.
Згідно порядку денного чергового засідання, розглянуто питання «Про підведення підсумків по проведенню заходів із реалізації державної політики безбар’єрності зокрема «Тижня безбар’єрності».
Учасники засідання обговорили актуальні питання стосовно рівнів та напрямів безбарꞌєрності, необхідних заходів просторової доступності, розглянули усі пропозиції і зауваження. Заслухали також пропозиції жителів громади з обмеженими фізичними можливостями, які були присутні на заході.

Обговорили подальші кроки у межах Національної стратегії формування безбарꞌєрного простору в міській територіальній громаді до 2030 року.
Фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» ознайомили присутніх з переліком соціальних послуг, які можна отримати у відділенні «Віра в життя», в т.ч. послуги з реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни.
По завершенні засідання, головою засідання надано відповідні доручення з терміном вжитих заходів.