Городоцька міська територіальна громада

Порядок створення добровольчих формувань територіальної оборони

Уряд визначив порядки утворення, підготовки та забезпечення добровольчих формувань територіальних громад, а також порядок застосування добровольцями особистої мисливської зброї під час виконання завдань територіальної оборони.

09:30:09 22.02.2022

Зберігаймо спокій...

На даний час не фіксується достатньої кількості військ РФ та завершення створення угруповань військ, необхідних для проведення стратегічної наступальної операції проти України.

16:00:22 21.02.2022

Відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення "Сигнал-ВО"

З метою недопущення безпідставного хвилювання людей, Городоцька міська рада повідомляє про те, що відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту території підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2022 році" 09 лютого 2022 року з 10 до 12 години, буде проводитись комплексна перевірка системи оповіщення "Сигнал-ВО" з подачею всіх команд і включенням електросирен.

15:50:53 21.02.2022