Новини нашого садка

Осінній бал квітів!

Листопад-чудовий час для проведення дитячого осіннього балу!  Місце проведення квіткового балу - дитячий садок "Берізка".Яскраві кетяги калини, овочі і фрукти у вазах, різнокольорові осінні квіти та букети з листя, спокійний і урочистий вальс,тепло жовтогарячих барв, тихий шурхіт листя й очікування на диво -створили романтичну атмосферу для неповторного осіннього свята.

10:23 05.11.2018

ФЛЕШ -МОБ "Вільна гра дітей, або День без іграшок!" з Катериною Крутій

22 жовтня, дошкільники старшої групи "Бджілка" з великим задоволенням підтримали флеш-моб "Вільна гра дітей, або День без іграшок!" запропонований Катериною Крутій, доктором педагогічних наук, сучасною вченою, яка є знавцем дошкільної педагогіки і психології та просто чудовою людиною. Ідеям захоплених педагогів методиста Борити І.І. та вихователя Слободян О.М. не було меж. В ігровому відкритому просторі вони лише створювали умови для розвитку інтересів і запитів дітей, для отримання досвіду досягнення своєї мети.Адже головне завдання ,яке реалізовувалося - не заважати дітям бути самостійними, втілили в практику слова Марії Монтессорі: "Допоможи мені це зробити самому"!

08:33 25.10.2018

Свято для малят "В гості до Осені !"

Щорічне свято осені й урожаю подарує яскраві емоції та незабутні враження і виконавцям ,і глядачам, якщо воно динамічне та ще прикрашене сучасними веселими піснями і таночками, цікавими іграми. Саме таким було свято " В гості до Осені", яке відбулося в групі "Ромашка".Музичний керівник Стецюк Л.А., вихователі Клепацька І.В. та Дрибушко Т.В.

17:05 22.10.2018

У "Берізці "малюки всі працюють залюбки!

Феномен праці діти відкривають для себе, спостерігаючи за тим, як працюють дорослі. Це породжує у них бажання наслідувати старших, брати участь у їхній діяльності. Тому під час безпосередньої організації спільної діяльності діти залюбки допомагають дорослим, переймаються їх настроєм, наслідують їх вчинки, набувають конкретних знань і уявлень про працю, розвивають допитливість, інтерес до діяльності дорослих, ставляться з повагою до людей праці та результатів їх старань.

16:58 22.10.2018

Майстер-клас для педагогів ЗДО "Берізка" - "Лепбук як новітній інтерактивний метод навчання дошкільнят."

Лепбук - це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікавий вид спільної діяльності вихователя і дитини. А по суті лепбук є текою або міні-книжкою, в якій систематизовані знання з якоїсь теми. Теми можуть бути як широкі ( «Осінь», «Моя Україна»), так і вузькі ( «Кішки», «Сніг», «Яблука»). У такій книжці багато кишеньок і конвертиків, що містять необхідний систематизований матеріал ,в тому числі ілюстративний. Адже в ході роботи з тематичним матеріалом дитина проводить спостереження, виконує завдання, вивчає і закріплює інформацію. Згодом, маючи під рукою готову тематичну папку, дитина може освіжити свої знання з тієї чи іншої теми .

17:08 16.10.2018

Осінні композиції руками наших вихованців та батьків.

Яскраві фарби листя, квітів, фруктів, овочів та інших природних матеріалів надихають на створення декоративних осінніх композицій своїми руками. Зробити прості осінні прикраси зовсім не складно. Потрібно лише бажання і політ фантазії.

17:07 10.10.2018

Тренінг для педагогів ЗДО "Берізка" до 100-річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського.

28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. Він не лише наш сучасник. Він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві, тому, очевидно, так щедро в його творах представлене емоційне, естетичне виховання.     Темою тренінгу для педагогів ЗДО "Берізка" вихователь-методист Борита І.І.обрала "Духовно-гуманістичне виховання сучасних дошкільників на основі педагогічних ідей В.О.Сухомлинського",тому що змінюються покоління,діти, суспільні умови, та незмінними залишаються загальнолюдські цінності й моральні орієнтири.

08:31 01.10.2018

Радо зустрів маленьких гостей та їх батьків дошкільний навчальний заклад «Берізка».

Сьогодні відбувся традиційний День відкритих дверей "Ту країну де живем -Україною зовем!". Для дошкільнят, їх батьків та вихователів це хороша нагода поспілкуватися, стати партнерами у такій важливій справі як виховання дітей.

09:13 05.09.2018

Малі Олімпійські ігри

26 червня в "Берізці" організували для дошкільників свято Малі Олімпійські Ігри, у якому поєднані спортивний дух та справжня олімпійська атмосфера. Завдання учасників змагань підтримати Олімпійський вогонь, не дати йому згаснути,а підтримувати і допомагати горіти яскравіше. Під час змагань ми прагнули не лише розвивати дітей фізично,а й духовно, даючи їм знання з історії та географії, формували уявлення про Олімпійські ігри,інтерес і любов до спорту.

11:45 27.06.2018

Архів "Новини нашого садка"

1 червня, дитячий садочок "Берізка" відзначає чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Весь колектив до цієї урочистої події готувався з любов'ю,щоб потішити найменших і беззахисних у всьому світі – дітей.  Ми приготували для наших дорогих дітей цікаву розважальну програму "Мирна країна-щаслива дитина!",де були спортивні змагання, костюмований вернісаж ,флеш-моб "Ми дружні малюки! ",бульбашкова феєрія та надзвичайно смачний пиріг, яким поласували усі наші вихованці.

10:53 27.06.2018