Новини нашого садочка

Свої права ти друже знай, їх цінуй і захищай

З 15.02. по 19.02.2021 року В ЗДО "Берізка" відбувся Тиждень правового виховання "Свої права ти друже знай, їх цінуй і захищай". Освітньо -виховний тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. А свої права на щасливе дитинство та захист від фізичного та психологічного насильства дошкільнята відтворили в створенні групових газет, які представили на загальносадову виставку на тему «Правам дитини присвячується».

08:34:53 23.02.2021

День здоров'я у ЗДО "Берізка"

11 лютого у закладі "Берізка" пройшов День здоров’я, який спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.Заняття в цей день не проводилися. Зранку — ігри середньої рухливості, ранкова гімнастика, заняття з фізкультури, бесіди про здоровий спосіб життя, перегляд пізнавальних "Уроків тітоньки Сови." А також спортивна розвага "Як Чхайлик став здоровим" в старшій групі "Бджілка". Фізінструктор Дрибушко Т.В. підготувала ігри та вправи спортивного характеру, ігри-естафети, виконання фізичних вправ (біг, стрибки, метання, лазіння), рухливі ігри.

08:52:54 12.02.2021

День Соборності України

В закладі дошкільної освіти "Берізка" відзначали День Соборності України. З метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів з дітьми була проведені заняття на тему: «Україна – єдина країна», що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі

15:45:31 22.01.2021

Агресивна поведінка

В психології агресія – це фізична або словесна поведінка, ціль якої – нашкодити комусь.

08:24:40 05.01.2021

Сталий розвиток – наш вибір

Щоб берегти землю, природу,треба її полюбити! Щоб полюбити, треба пізнати! Тому вихователь Густав І.П. запросила дітей старшої групи "Калинка" на майданчик, аби діти не пасивно засвоювали знання, а активно долучалися до їх пошуку і застосовували їх у повсякденному житті.Змоделювала різні ситуації, у яких діти збирали та сортували сміття , прибрали власний майданчик від опалого листя і зробили компостну яму.Працювали дружно,злагоджено, з радістю. Сталий розвиток – наш вибір

15:22:25 23.09.2020

Цікава мандрівка на город та у яблуневий садок

Ласкаве осіннє сонечко покликало дітей старшої групи "Бджілка", ЗДО "Берізка",вихователь Клепацька І.В., у цікаву мандрівку на город та у яблуневий садок. Дошкільники з великим задоволенням провели спостереження, попрацювали на городі, зібрали урожай яблук, помилувалися хризантемами та поділилися своїми враженнями у малюнках!

08:53:45 21.09.2020

Акція Всеукраїнської екологічної ліги "Збережи ялинку"

У грудні ЗДО "Берізка в черговий раз підтримав традиційну акцію Всеукраїнської екологічної ліги "Збережи ялинку". Батьки в черговий раз довели,що справжнє новорічне диво можна створити власними руками. Не рубай ялинку! Бережи ялинку! Хай пташки співають в її вітах дзвінко, Хай маленька білка тут гризе горішки,  А вухастий зайчик відпочине трішки.

16:34:11 23.12.2019

Цвітуть хустки мов макові грядки

З нагоди Дня української хустки, який відзначають 7 грудня, вихователь середньої групи "Бджілка" Клепацька І.В. підготувала тематичне заняття "Цвітуть хустки мов макові грядки".Кожна дівчинка принесла у садочок свою найкращу хустку і група розквітла казковими візерунками, осяяла посмішками дітей і наповнилася теплом і щастям. І самим цікавим було бачити захоплені оченята наших хлопчиків , які відверто милувалися дівчатками в українській хустці.

15:05:06 09.12.2019

Благодійна акція до Святого Миколая

До Всеукраїнського дня добрих справ, який відзначається в нашій країні 3 грудня, ЗДО "Берізка" запросив усіх небайдужих прийняти участь у благодійному ярмарку «Щедрий Вівторок». Наші матусі та бабусі - вправні господині, приготувати різноманітні смаколики власного виробництва. Головна мета ярмарку  - не лише продати чи скуштувати смачну випічку. Важливо – зібрати більше коштів, щоб зробити подарунки для людей похилого віку які проживають у будинку милосердя. Усі разом: і діти, і батьки, і колектив зібрали 3950 гривень. Дякуємо вам від усієї душі! Ви найкращі! Давайте разом творити добро!

08:29:09 09.12.2019

Годівничка для синички

Ось і наступила зима, та у ЗДО "Берізка" не забули потурбуватися про зимуючих пташок. Щоб вберегти наших пернатих друзів від голоду провели важливу природоохоронну акцію "Годівничка для синички". Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з майданчика нашого садочка.

15:23:54 02.12.2019