Городоцька міська територіальна громада

Новини нашого садочка

Мово! Ти дзеркало душі, країни та народу!

Дошкільнята ЗДО "Берізка" долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Вихованці старшої групи "Капітошка" запросили усіх на тематичну розвагу «Мово! Ти дзеркало душі, країни та народу!». Діти розказували вірші, виконували народні пісні, грали народні ігри, слухали легенди та виконували таночки.Малеча радо приймала участь у заходах шанування української мови.

10:24:39 22.02.2022

День єднання

Колектив та дошкільники ЗДО "Берізка" відзначили нове державне свято — День єднання, щоб засвідчити свою любов до України, почуття гордості за свій народ та наші національні символи. Взявшись за руки діти створили ланцюг єдності, який символізує силу й міць волелюбного народу, як могутня річка починається з маленького струмочка так і непоборна нація починається з маленької людини.

10:21:40 22.02.2022

Міжнародний день піци

Піца - найвідоміша страва італійської кухні. Дошкільнята середньої групи Ромашка" ,вихователь Зеленюк О.М.,вирішили приготувати найпопулярнішу -"Маргариту", до складу якої входять помідори,сир і базилік , які символізують прапор Італія. Самі італійці вважають, що сиру в піці повинно бути багато, і як це не дивно з ними важко не погодитися - чим більше, тим краще. Правильно підібрані три вида сиру забезпечили дивовижний смак піци, приємно здивували маленьких поціновувачів і вже точно, не залишили нікого байдужим у нашому дитячому кафе.

14:55:05 09.02.2022

Кольоровий веселковий тиждень у "Берізці"

Подорож у цікавий , веселий , веселковий Кольоровий тиждень відбулася у ЗДО "Берізка".Протягом тижня дошкільнята в ігровій формі дізналися більше про кольори,що їх оточують, їх значення, удосконалювали знання та вміння розрізняти кольори , навчалися володіти своїм настроєм та емоціями. Діти з нетерпінням очікували нового дня і нового дива в «Берізці».

10:37:53 09.02.2022

Театралізована вистава "Черевички для Оксани"

14 січня вихованці старшої групи "Калинка" ЗДО "Берізка"відкрили двері у чарівний світ різдвяної казки, до якої може потрапити як маленький, так і дорослий. Театралізоване дійство "Черевички для Оксани" поринуло нас світ одного з найкрасивіших зимових свят – Різдва Христове. Коляда в садочку лунала, закликаючи мир та добробут для усього українського народу . Свято подарувало усім незабутні емоції, тепло та любов.

15:45:43 18.01.2022

А ми вміємо вирощувати печериці!!!

Одним з найбільш відомих видів грибів є печериці. Але не обов’язково ходити за ними в ліс або магазин. Якщо знати, як виростити печериці в домашніх умовах, і дотримуватися технології, можна регулярно радувати себе і своїх друзів смачними і корисними грибними стравами. Не вірите? То подивіться який рясний врожай збирали дошкільнята груп "Калинка" та "Бджілка"! Якщо вас зацікавило, то звертайтеся до нас, ми залюбки поділимося досвідом.

16:23:52 11.01.2022

Як малята шукали шубку для зайчика!

Фізінструктор Дрибушко Т.В. провела фізкультурну розвагу- квест "Біла шубка для зайчика" для дітей молодшої групи "Журавлик". Завдяки створенню емоційного настрою, застосовуючи розвивальні ігри та вправи ,малюки охоче допомагали зайчику змінити сіреньку шубку на білу ,вчилися злагоджено працювати і досягати своєї мети.

12:48:32 22.12.2021

Піжамна вечірка до Святого Миколая!

День Святого Миколая — свято добра, душевного тепла, родинного єднання. Тому педагоги закладу вирішили разом із вихованцями відсвяткувати День Святого Миколая креативно, а саме у форматі піжамної вечірки .Але малята зовсім не збиралися сидіти на подушках в очікуванні Святого Миколая, поки Миколайчик йшов до дітей, розважалися досхочу!Дошкільники середніх груп танцювали з подушками, розказали цікаві віршики та бешкетували. Було весело спостерігати, як малеча раділа, підстрибувала, підкидала подушки і ніхто не стримував емоцій!

15:44:33 20.12.2021

Миколаєм бути легко!

19 грудня кожна дитина шукатиме у себе під подушкою подарунок від Святого Миколая. Тому дошкільники старшої групи "Калинка"ЗДО "Берізка" вирішили допомогти Миколаю.

16:27:35 15.12.2021