Городоцька міська територіальна громада

Новини нашого садочка

Семінар -практикум

25 жовтня в ЗДО "Берізка" відбувся семінар - практикум "Оптимізація самостійної рухової активності дітей за допомогою ігор з елементами спорту". Вихователь -методист Борита І.І. надала допомогу щодо вибору ігор з елементами спорту та організації різних форм роботи з фізкультурно -оздоровчого змісту. Вихователі поділилися досвідом щодо нетрадиційного обладнання для змагальних ігор. Фізінструктор Овчарук Н.А. провела майстер -клас з фітбол-гімнастики.Навчання було цікавим, творчим, пізнавальним та позитивним.

16:37:42 25.10.2021

"Як зачарувати пісок"

22.10.2021 року вихователь Дуплій Г.А. презентувала колегам відкритий перегляд заняття-гри з елементами пісочної анімації "Як зачарувати пісок" з дошкільниками середньої групи

13:04:57 22.10.2021

День захисника України в ЗДО "Берізка"

Дошкільники старшої групи "Калинка" відзначили День захисника України, свято яке символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність та героїзм оборонців рідної землі. Гостями свята стали начальник відділу освіти Городоцької ОТГ Рибак С.В. та методист відділу освіти Чепурна Н.П. Маленькі козачата з великим задоволенням співали та танцювали, декламували вірші та жартували , створили незабутній емоційний настрій та отримали чудові подарунки від гостей.

15:44:15 13.10.2021

Зустріч з вогнеборцями

9 жовтня дошкільнята старшої групи "Капітошка" мали чудову нагоду відвідати пожежну частину. Майстер бази ГДЗС

14:24:17 08.10.2021

Сюжетно - спортивна розвага в "Берізці"

Старші дошкільники групи "Капітошка" /вих. Даніловська Ж.О./ охочі до експериментів та відкриттів, тому в дитячому закладі фізінструктором Овчарук Н. А. була проведена спортивна розвага "Одного разу в дитсадочку". Діти дружно гралися, взявши на себе ролі працівників дитячого садка , брали участь в іграх- естафетах , виконували різноманітні завдання Садовичка , уболівали за друзів та отримали багато позитивних емоцій.

13:41:54 30.09.2021

Екскурсія до бібліотеки “У світі чарівної книги”

Наймолодші читайлики ЗДО Берізка" завітали в публічну бібліотеку. Бібліотекар розповіла про історію виникнення книги, про правила користування бібліотекою та книгою, підготувала розмальовки, веселі ігри.Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів, подарували дітям купу незабутніх вражень та допомогли потрапити до чарівного світу принцес, динозаврів, автомобілів ....Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

15:59:18 16.09.2021

Військово -патріотична гра "Соколята" в "Берізці"

10 вересня у ЗДО "Берізка", з метою національно -патріотичного виховання , відбулася військово -патріотична гра "Соколята" між дошкільниками та учнями 1 класу Початкової школи. Команди взяли участь у змаганнях, змістовим наповненням яких є традиції українського козацтва, спрямовані на фізичне загартування, духовний та інтелектуальний розвиток дітей. Особливим дарунком був виступ кадетського класу загальноосвітнього ліцею №4, керівник Задоянчук О.І.

11:15:25 14.09.2021

Веселі старти!

В "Берізці" фізінструктор Дрибушко Т.В. провела спортивно – масовий захід “Веселі старти” з нагоди Олімпійського тижня, щоб залучити дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, цінності олімпізму, розвивати фізичні якості . В змаганнях взяли участь вихованці середніх груп, які подорожували світом та грали у ігри різних країн.До програми входили: конкурс на кращу назву команди та девіз, естафети “Хокей”, “Передача м’яча над головою”, “Футбол ”,”Стрибки на фітболі”, “ Баскетбол”, Гольф". Надзвичайно емоційними були виступи учасників гуртка "Грація".Всі учасники змагань нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.

14:51:26 08.06.2021

Гайда на велосипед!!!

3 червня відзначається Всесвітній день велосипедистів, тому сьогодні відзначали своє свято всі любителі велосипедів.Кращий спосіб відсвяткувати- це відправитися в поїздку або велопробіг, приїхати на роботу , у дитячий садок на велосипеді. Саме за так відзначали свято у "Берізці"! Змагалися дошкільнята та вихователі, на велосипедах та самокатах, азартно та завзято! Отримали велику радість та наснагу, адже їздити на велосипеді не тільки приємно, але і корисно.Сьогоднішнє свято - хороший привід навчитися кататися на велосипеді, якщо ви ще не вмієте, це ще й заклик до активного та здорового способу життя!

11:01:44 08.06.2021