Новини нашого садочка

Сталий розвиток – наш вибір

Щоб берегти землю, природу,треба її полюбити! Щоб полюбити, треба пізнати! Тому вихователь Густав І.П. запросила дітей старшої групи "Калинка" на майданчик, аби діти не пасивно засвоювали знання, а активно долучалися до їх пошуку і застосовували їх у повсякденному житті.Змоделювала різні ситуації, у яких діти збирали та сортували сміття , прибрали власний майданчик від опалого листя і зробили компостну яму.Працювали дружно,злагоджено, з радістю. Сталий розвиток – наш вибір

15:22:25 23.09.2020

Цікава мандрівка на город та у яблуневий садок

Ласкаве осіннє сонечко покликало дітей старшої групи "Бджілка", ЗДО "Берізка",вихователь Клепацька І.В., у цікаву мандрівку на город та у яблуневий садок. Дошкільники з великим задоволенням провели спостереження, попрацювали на городі, зібрали урожай яблук, помилувалися хризантемами та поділилися своїми враженнями у малюнках!

08:53:45 21.09.2020

Акція Всеукраїнської екологічної ліги "Збережи ялинку"

У грудні ЗДО "Берізка в черговий раз підтримав традиційну акцію Всеукраїнської екологічної ліги "Збережи ялинку". Батьки в черговий раз довели,що справжнє новорічне диво можна створити власними руками. Не рубай ялинку! Бережи ялинку! Хай пташки співають в її вітах дзвінко, Хай маленька білка тут гризе горішки,  А вухастий зайчик відпочине трішки.

16:34:11 23.12.2019

Цвітуть хустки мов макові грядки

З нагоди Дня української хустки, який відзначають 7 грудня, вихователь середньої групи "Бджілка" Клепацька І.В. підготувала тематичне заняття "Цвітуть хустки мов макові грядки".Кожна дівчинка принесла у садочок свою найкращу хустку і група розквітла казковими візерунками, осяяла посмішками дітей і наповнилася теплом і щастям. І самим цікавим було бачити захоплені оченята наших хлопчиків , які відверто милувалися дівчатками в українській хустці.

15:05:06 09.12.2019

Благодійна акція до Святого Миколая

До Всеукраїнського дня добрих справ, який відзначається в нашій країні 3 грудня, ЗДО "Берізка" запросив усіх небайдужих прийняти участь у благодійному ярмарку «Щедрий Вівторок». Наші матусі та бабусі - вправні господині, приготувати різноманітні смаколики власного виробництва. Головна мета ярмарку  - не лише продати чи скуштувати смачну випічку. Важливо – зібрати більше коштів, щоб зробити подарунки для людей похилого віку які проживають у будинку милосердя. Усі разом: і діти, і батьки, і колектив зібрали 3950 гривень. Дякуємо вам від усієї душі! Ви найкращі! Давайте разом творити добро!

08:29:09 09.12.2019

Годівничка для синички

Ось і наступила зима, та у ЗДО "Берізка" не забули потурбуватися про зимуючих пташок. Щоб вберегти наших пернатих друзів від голоду провели важливу природоохоронну акцію "Годівничка для синички". Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з майданчика нашого садочка.

15:23:54 02.12.2019

Спортивна розвага «Відважні пожежники»

У закладі дошкільної освіти "Берізка" відбулася спортивна розвага «Відважні пожежники»,фізінструктор Дрибушко Т.В.,щоб усім разом: і учасникам ,і вболівальникам, узагальнити та закріпити знання з правил пожежної безпеки, навчити діяти в екстремальних ситуаціях, виховувати уважне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки. За участю дітей середньої групи "Бджілка" створили дві команди «Відважні» та «Сміливі», які завзято боролися з вогнем у іграх-змаганнях: «Загороди вогонь», «Врятуй ляльок», «Швидше загаси вогонь», «Врятуй будиночок», Пожежа, що прийшла до діток на захід була ліквідована за рахунок спритності та відважності юних пожежників

12:52:30 26.11.2019

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 18 по 22 листопада року у ЗДО "Берізка" було проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Запорукою успішного проведення Тижня є ефективна організація освітнього процесу, яка дала можливість дошкільникам оволодіти основними знаннями, уміннями та навичками безпеки повсякденного життя. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

11:57:15 26.11.2019

Міжнародний День толерантності

15 листопада ЗД0 "Берізка" провів заходи до відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування у дошкільників загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості ,виховання дружніх відносини між дітьми , розвитку у дітей терпіння, доброти, поваги.З самого ранку була проведена акція «Дарую обійми», яка дуже сподобалася дітям та батькам, вони були активні та веселі, усі залюбки обмінялися обіймами.З дітьми середньої групи "Бджілка" було проведено заняття-бесіду "Всі ми різні всі ми рівні" і створили чудовий коллаж. Всі учасники отримали послання з побажаннями та порадами.

15:50:17 15.11.2019

Ходить осінь край віконця

Малюки молодшої групи "Журавлик",вихователі Лисенко Л.А.та Густав І.П.,музкерівник Гумінська Н.П.,провели розвагу "Ходить осінь край віконця". Усі дружно зустрічали чарівницю Осінь, подарували красуні чудові вірші та потішили її піснями, а вона залюбки пограла з ними в ігри і пригостила соковитими яблуками

12:00:27 14.11.2019