Новини нашого садочка

В ЗДО "Берізка" проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом

Для дошкільників були проведені заняття пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили події Другої світової війни. Своїми спогадами про важкі роки війни поділилася ветеран Кульчицька Юлія Йосипівна.Педагоги закладу долучилися до пошукової акції «Пам ‘ять нетлінна»,під час якої підготували світлини прадідусів та прабабусь наших вихованців ,які були учасниками Другої світової війни. Надзвичайно активно дошкільнята виготовляли «Маки пам’яті» та поклали квіти до Пам'ятника загиблим воїнам.

16:09:33 11.05.2021

Педагогічна конференція

Педагоги закладу дошкільної освіти "Берізка" прийняли участь у педагогічній конференції "Мій педагогічний досвід", де педагоги які проходять атестацію у 2020-2021 н.р. провели творчі звіти, на яких презентували свої напрацювання у міжатестаційний період, : відкриті заняття, проведені майстер-класи, участь у семінарах по впровадженню інноваційних методик ,дидактичні матеріали, які були подані на конкурс «Творчі сходинки педагогів Городоччини».

11:29:18 17.03.2021

Міні город

У дитячому садку "Берізка" вже склалася традиція, щороку вихователі усіх вікових груп створюють у себе в групах міні городи. В лютому наші вихованці почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених на підвіконні. Діти разом з вихователями яскраво прикрасили міні-город, де у контейнерах з ґрунтом почали вирощувати городні рослини. А от тепер маленькі дослідники спостерігають за етапами розвитку рослин та вчаться доглядати за ними.

11:25:57 17.03.2021

Свої права ти друже знай, їх цінуй і захищай

З 15.02. по 19.02.2021 року В ЗДО "Берізка" відбувся Тиждень правового виховання "Свої права ти друже знай, їх цінуй і захищай". Освітньо -виховний тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. А свої права на щасливе дитинство та захист від фізичного та психологічного насильства дошкільнята відтворили в створенні групових газет, які представили на загальносадову виставку на тему «Правам дитини присвячується».

08:34:53 23.02.2021

День здоров'я у ЗДО "Берізка"

11 лютого у закладі "Берізка" пройшов День здоров’я, який спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.Заняття в цей день не проводилися. Зранку — ігри середньої рухливості, ранкова гімнастика, заняття з фізкультури, бесіди про здоровий спосіб життя, перегляд пізнавальних "Уроків тітоньки Сови." А також спортивна розвага "Як Чхайлик став здоровим" в старшій групі "Бджілка". Фізінструктор Дрибушко Т.В. підготувала ігри та вправи спортивного характеру, ігри-естафети, виконання фізичних вправ (біг, стрибки, метання, лазіння), рухливі ігри.

08:52:54 12.02.2021

День Соборності України

В закладі дошкільної освіти "Берізка" відзначали День Соборності України. З метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів з дітьми була проведені заняття на тему: «Україна – єдина країна», що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі

15:45:31 22.01.2021

Агресивна поведінка

В психології агресія – це фізична або словесна поведінка, ціль якої – нашкодити комусь.

08:24:40 05.01.2021

Сталий розвиток – наш вибір

Щоб берегти землю, природу,треба її полюбити! Щоб полюбити, треба пізнати! Тому вихователь Густав І.П. запросила дітей старшої групи "Калинка" на майданчик, аби діти не пасивно засвоювали знання, а активно долучалися до їх пошуку і застосовували їх у повсякденному житті.Змоделювала різні ситуації, у яких діти збирали та сортували сміття , прибрали власний майданчик від опалого листя і зробили компостну яму.Працювали дружно,злагоджено, з радістю. Сталий розвиток – наш вибір

15:22:25 23.09.2020

Цікава мандрівка на город та у яблуневий садок

Ласкаве осіннє сонечко покликало дітей старшої групи "Бджілка", ЗДО "Берізка",вихователь Клепацька І.В., у цікаву мандрівку на город та у яблуневий садок. Дошкільники з великим задоволенням провели спостереження, попрацювали на городі, зібрали урожай яблук, помилувалися хризантемами та поділилися своїми враженнями у малюнках!

08:53:45 21.09.2020

Акція Всеукраїнської екологічної ліги "Збережи ялинку"

У грудні ЗДО "Берізка в черговий раз підтримав традиційну акцію Всеукраїнської екологічної ліги "Збережи ялинку". Батьки в черговий раз довели,що справжнє новорічне диво можна створити власними руками. Не рубай ялинку! Бережи ялинку! Хай пташки співають в її вітах дзвінко, Хай маленька білка тут гризе горішки,  А вухастий зайчик відпочине трішки.

16:34:11 23.12.2019