Новини нашого садочка

Цвітуть хустки мов макові грядки

З нагоди Дня української хустки, який відзначають 7 грудня, вихователь середньої групи "Бджілка" Клепацька І.В. підготувала тематичне заняття "Цвітуть хустки мов макові грядки".Кожна дівчинка принесла у садочок свою найкращу хустку і група розквітла казковими візерунками, осяяла посмішками дітей і наповнилася теплом і щастям. І самим цікавим було бачити захоплені оченята наших хлопчиків , які відверто милувалися дівчатками в українській хустці.

15:05 09.12.2019

Благодійна акція до Святого Миколая

До Всеукраїнського дня добрих справ, який відзначається в нашій країні 3 грудня, ЗДО "Берізка" запросив усіх небайдужих прийняти участь у благодійному ярмарку «Щедрий Вівторок». Наші матусі та бабусі - вправні господині, приготувати різноманітні смаколики власного виробництва. Головна мета ярмарку  - не лише продати чи скуштувати смачну випічку. Важливо – зібрати більше коштів, щоб зробити подарунки для людей похилого віку які проживають у будинку милосердя. Усі разом: і діти, і батьки, і колектив зібрали 3950 гривень. Дякуємо вам від усієї душі! Ви найкращі! Давайте разом творити добро!

08:29 09.12.2019

Годівничка для синички

Ось і наступила зима, та у ЗДО "Берізка" не забули потурбуватися про зимуючих пташок. Щоб вберегти наших пернатих друзів від голоду провели важливу природоохоронну акцію "Годівничка для синички". Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з майданчика нашого садочка.

15:23 02.12.2019

Спортивна розвага «Відважні пожежники»

У закладі дошкільної освіти "Берізка" відбулася спортивна розвага «Відважні пожежники»,фізінструктор Дрибушко Т.В.,щоб усім разом: і учасникам ,і вболівальникам, узагальнити та закріпити знання з правил пожежної безпеки, навчити діяти в екстремальних ситуаціях, виховувати уважне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки. За участю дітей середньої групи "Бджілка" створили дві команди «Відважні» та «Сміливі», які завзято боролися з вогнем у іграх-змаганнях: «Загороди вогонь», «Врятуй ляльок», «Швидше загаси вогонь», «Врятуй будиночок», Пожежа, що прийшла до діток на захід була ліквідована за рахунок спритності та відважності юних пожежників

12:52 26.11.2019

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 18 по 22 листопада року у ЗДО "Берізка" було проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Запорукою успішного проведення Тижня є ефективна організація освітнього процесу, яка дала можливість дошкільникам оволодіти основними знаннями, уміннями та навичками безпеки повсякденного життя. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

11:57 26.11.2019

Міжнародний День толерантності

15 листопада ЗД0 "Берізка" провів заходи до відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування у дошкільників загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості ,виховання дружніх відносини між дітьми , розвитку у дітей терпіння, доброти, поваги.З самого ранку була проведена акція «Дарую обійми», яка дуже сподобалася дітям та батькам, вони були активні та веселі, усі залюбки обмінялися обіймами.З дітьми середньої групи "Бджілка" було проведено заняття-бесіду "Всі ми різні всі ми рівні" і створили чудовий коллаж. Всі учасники отримали послання з побажаннями та порадами.

15:50 15.11.2019

Ходить осінь край віконця

Малюки молодшої групи "Журавлик",вихователі Лисенко Л.А.та Густав І.П.,музкерівник Гумінська Н.П.,провели розвагу "Ходить осінь край віконця". Усі дружно зустрічали чарівницю Осінь, подарували красуні чудові вірші та потішили її піснями, а вона залюбки пограла з ними в ігри і пригостила соковитими яблуками

12:00 14.11.2019

Засідання на тему: Результати адаптації учнів 1 класів до умов навчання Нової української школи

5 листопада відбулося засідання педагогічної ради вчителів початкової школи за участі вихователів ЗДО "Берізка" на тему "Результати адаптації учнів 1 класів до умов навчання Нової української школи".Під час жвавої дискусії педагоги двох ланок освіти обговорили забезпечення поступового переходу від ігрової до навчальної діяльності в початковій школі, розібрали проблеми адаптації випускників ЗДО та поділилися рекомендаціями щодо пріоритетних напрямків підготовки дошкільників до шкільного навчання НУШ.

13:36 06.11.2019

Свято чарівної осені

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. У святковій залі ЗДО "Берізка"панувала особлива атмосфера тепла та затишку , адже дошкільники середньої групи ????"Бджілка",вихователі Клепацька І.В. , Борита І.І.,музкерівник Гумінська Н.П.,готували частування для чарівної Осені????.Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зроблили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для батьків глядачів.

15:33 30.10.2019

Розвиток комунікативної культури педагогів закладу дошкільної освіти

Навчання вихователів справа актуальна, важлива і цікава.Вихователь-методист Борита І.І. провела семінар - тренінг "Розвиток комунікативної культури педагогів закладу дошкільної освіти", на якому розглянули питання формування професійних умінь вихователя щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку та інтерактивні методи розвитку мови дошкільнят.

16:18 28.10.2019