Городоцька міська територіальна громада

Новини нашого садочка

Свято чарівної осені

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. У святковій залі ЗДО "Берізка"панувала особлива атмосфера тепла та затишку , адже дошкільники середньої групи ????"Бджілка",вихователі Клепацька І.В. , Борита І.І.,музкерівник Гумінська Н.П.,готували частування для чарівної Осені????.Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зроблили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для батьків глядачів.

15:33:30 30.10.2019

Розвиток комунікативної культури педагогів закладу дошкільної освіти

Навчання вихователів справа актуальна, важлива і цікава.Вихователь-методист Борита І.І. провела семінар - тренінг "Розвиток комунікативної культури педагогів закладу дошкільної освіти", на якому розглянули питання формування професійних умінь вихователя щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку та інтерактивні методи розвитку мови дошкільнят.

16:18:54 28.10.2019

В ЗДО "Берізка" проходять ази морально-правової культури

Дошкільнята ЗДО "Берізка" тільки продовжують освоювати ази морально-правової культури, тому проведення освітньо - виховного тижня "Правова освіта дошкільників" носить пропедевтичний характер і готує дитину до засвоєння демократичних цінностей і прав людини в подальшому.  Дітям доступні лише самі загальні уявлення про свої права і свободи, закріплених у міжнародних документах, тому майстерність вихователя і способи вирішення різних життєвих ситуацій сприяє моральному становленню особистості дитини, формування етичних уявлень, гуманних почуттів і взаємовідносин, допомагає прищепити повагу до себе і іншим людям.

16:15:01 24.10.2019