23 лютого 2018 року відділення «Віра в життя» по наближенню соціальних послуг до територіальної громади Городоцького району та м.Городок відвідали журналісти Всеукраїнського видання «Сімейна газета».

Дата: 23.02.2018 18:12

Директор Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченко Надія Іванівна та  фахівці розповіли про роботу  відділення.

На зустрічі було обговорено питання  про впровадження в роботу відділення  новітнього обладнання, а саме фотонної матриці Коробова А.М.«Барва –Флекс»  та обладнання придбаного за умовами гранту Європейського союзу

Також  журналісти поспілкувалися з медичним братом відділення Рогалем Сергієм В’ячеславовичем, який є інвалідом візочником  про особливості та труднощі особи з інвалідністю на робочому місці.